Wygraliśmy przetarg na nową stronę marki Berlinki

Użytkownik zawsze w centrum uwagi.

Kliniki Artdentis to profesjonalne placówki medyczne działające na terenie Tomaszowa Mazowieckiego i Łodzi. Właścicielami są lek. dent. Elżbieta Krężlik i lek. dent. Arkadiusz Krężlik, prowadzący działalność medyczną od 1990 roku.
Szanując Państwa czas stworzono możliwość wyboru miejsca leczenia. Poradnia w Tomaszowie Mazowieckim prowadzi leczenie w zakresie stomatologii, diagnostyki medycznej, opieki specjalistycznej oraz rehabilitacji. Klinika w Łodzi koncentruje swoją działalność na stomatologii ze szczególnym naciskiem na implantologię stomatologiczną.

Jak wygląda proces realizacji?

  • Nasza agencja interaktywna rozpoczyna tworzenie stron internetowych od poznania potrzeb klienta. Szczera rozmowa o firmie, celach i misji, które wyznaczyło sobie przedsiębiorstwo stanowi dla nas nieocenione źródło inspiracji, które wykorzystamy w następnych etapach realizacji projektu. Na spotkaniu wyznaczamy również ramy czasowe realizacji oraz omawiamy budżet.
  • Projektowanie witryn oraz ich tworzenie odbywa się w technologii RWD (Responsive Web Design). Ich ogromną zaletą jest to, że dynamicznie dopasowują się do rozdzielczości ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane.

Responsive Web Design

Projektowanie witryn oraz ich tworzenie odbywa się w technologii RWD (Responsive Web Design). Ich ogromną zaletą jest to, że dynamicznie dopasowują się do rozdzielczości ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane. Są to wersje mobilne, które są okrojonym odpowiednikiem pełnoekranowych, a technologia RWD umożliwia poprawne wyświetlanie wszystkich treści niezależnie od wielkości urządzenia. Pomaga to zachować estetyczny efekt wizualny witryny oraz łatwość jej nawigowania. Responsive Web Design to nie tylko najnowszy trend w tworzeniu stron www, ale przede wszystkim konieczność. Jako agencja interaktywna zauważyliśmy, że smartfony oraz tablety zyskują coraz szersze zastosowanie w codziennym życiu każdego z nas i ważnym jest, by witryna dobrze wyglądała na wszystkich urządzeniach.